






Remington MB4110

- Bestel nu en je bestelling wordt gratis verzonden!
- Merk: Remington| Barcode: 4008496654031
Winkel | Levertijd | Prijs |
---|
De draadloze Remington MB4110 Baardtrimmer heeft genoeg in huis om elke baard met het grootste gemak om te toveren tot een trendy, sexy of juist mannelijke variant. Diens vlijmscherpe bladen wieken elke baardhaar tot de door jou gewenste lengte. De Remington MB4110 Baardtrimmer heeft verschillende accessoire ter beschikking. Wat te denken van bijvoorbeeld de meegeleverde opzetkam bedoeld voor de korte baardstijlen van 0,4 tot 5,5 millimeter die in stappen van 0,2 millimeter gewijzigd kunnen worden. Of de twee meegeleverde verwisselbare koppen: de precisietrimmer voor gedetailleerde styling en de scheerkop voor de gladde resultaten. Alle bladen zijn afgewerkt met titanium coating. Bovendien is de Remington MB4110 Baardtrimmer voorzien van Micro USB aansluiting. Opladen via de laptop op vakantie of zakenreis behoort nu ook tot de mogelijkheden. Genoeg redenen dus om de Remington MB4110 Baardtrimmer aan te schaffen.
Merk | Remington |
MPN | MB4110 |
Meegeleverde accessoires | Etui | Extra scheeropzetstuk | Precisietrimmer |
Baardlengte | 1 mm | 1.1 - 3 mm |
Voedingstype | Werkt op uSB |
Type batterij | ingebouwde oplaadbare batterij |
Aantal meegeleverde batterijen | 1 |
Kleur | zwart |
Materiaal | Titanium |
Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
Garantietype | Carry-in |
Uitzonderingen fabrieksgarantie | +1 jaar extra garantie bij registratie voor 28 dagen na aankoop op www.remington.nl |
Reparatie type | Carry-in |
Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
In de doos | trimmer in T-vorm, scheerkop voor gladde resultaten, opzetkam met micro-setting, netvoeding, usb-stick, olieflesje, opbergetui |
Type baardgroei | Zwaar | Middel | Licht |
Bruikbaar tijdens laden | Ja |
geschikt voor nat scheren | Nee |
Afspoelbaar | Ja |
Oplaadtijd | 960 minuten |
Operatie duur | 40 minuten |
Snoerlengte | 1,83 m. |
Aantal mesjes | 1 |
Verwisselbare scheerhoofden | Ja |
Verstelbare kammen | Ja |
Manier van lengte instelling | Opzetbare kammen |
Maximaal verstelbare lengte | 6 cm |
Minimaal verstelbare lengte | 4mm |
Tussenstap lengteinstelling | 2 mm |
Oplader indicator | Ja |
Snel laden functie | Nee |
Verkoelend element | Nee |
Batterij indicator | Y |
Met opzuigsysteem | Nee |
Met richtlaser | Nee |
Geheugenfunctie | Nee |
Minimale lengte instelling | 4 mm |
Nat en droog te gebruiken | Nee |
Werkt op batterijen | Nee |
Onze leden kunnen beoordelingen inzien en zelf beoordelingen aanmaken. Geen lid? Meld je gratis aan en krijg direct toegang.
Login